Çiftliğimiz bünyesinde kullanılan Sürü Yönetim Sistemi programı tamamen kendi yazılım kadromuz tarafında yıllar süren bir çalışma sonrasında tamamlanmış olup her geçen gün geliştirilmeye devam etmektedir. SYS hayvan takipten koruyucu hekimliğe, rasyon oluşumundan hayvan gelişimine kadar zengin bir içeriğe sahiptir. SYS programı bir çok çiftlikte olmayan modülleriyle işletmenin yaşam döngüsünün an ve an takibine olanak sağlamaktadır.

TEKNOLOJİDE
ÜNSPED TARIM

Büyüyen hayvancılık sektöründe Teknoloji çok önemli yer almaktadır. İşletmemiz her kademesinde son teknoloji sistemleri kullanarak iş gücünden ve zamandan kazanç sağlamaktadır.

YAZILIM
TEKNOLOJİSİ

Çiftliğimiz bünyesinde kullanılan Sürü Yönetim Sistemi programı tamamen kendi yazılım kadromuz tarafından yıllar süren bir çalışma sonrasında tamamlanmış olup her geçen gün geliştirilmeye devam etmektedir.

YARDIMCI
EKİPMANLAR

İşletmemiz yaşam döngüsü içerisinde kendisine fayda sağlayacak ürünleri ar-ge ekibiyle takip edip, gerekli ön testleri ve analizleri tamamladıktan sonra işletme hizmetine sunmaktadır.

KAMERA
SİSTEMLERİ

Çiftliğimiz 300 e yakın farklı özelliklerdeki kameralar ile 7/24 takip edilmektedir.